Каталог
Оформити замовлення

Правила користування

Правила використання сайту RC-Hobby

Перед переглядом нашого сайту уважно прочитайте ці правила. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте сайт https://rc-hobby.com.ua/.

Використання даного сайту, в тому числі заповнення різних форм, заявок, а також замовлення вами товарів/послуг з використанням даного сайту означає вашу згоду з умовами цих Правил.

Терміни, які використовуються в тексті цих Правил:

  • Сайт – це сайт https://rc-hobby.com.ua/.

  • Адміністрація – адміністрація сайту.

  • Користувач – особа, яка переглядає інформацію на сайті та/або замовляє та/або отримує товари з використанням інструментів сайту. Одержувач і Платник є користувачами.

  • Інтернет-магазин – інтернет-магазин RC-Hobby.

  • Сервіси – інтерактивні сервіси сайту.

  • Правила – політика конфіденційності та правила користування сайтом https://rc-hobby.com.ua/.

Правила взаємодії сайту та користувачів

1. Всі користувачі можуть переглядати зміст Сайту, ознайомлюватися з інформацією та матеріалами, а також іншими даними, розміщеними на ньому.

2. Користуватися сервісами сайту, в тому числі оформлювати замовлення на ньому, або з особистого кабінету, залишати коментарі:

2.1. Оформлюючи замовлення на сайті, або реєструючись, або проставляючи позначку у відповідному полі на сайті rc-hobby.com.ua перед заповненням своїх персональних даних користувач дає свою згоду адміністрації на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених ним даних, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його транспортно-експедиторським та кур’єрським організаціям, будь-яким банкам і/або фінансовим установам, і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд адміністрації та згідно Політики конфіденційності сайту. Це положення діє без обмеження терміну дії.

2.2 Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана користувачем

3. У разі надання недостовірної інформації при реєстрації на сайті, або іншого порушення цих Правил, користувачеві може бути відмовлено в користуванні сервісами.

4. Користувач особисто відповідає за збереження своїх логіна і пароля та інших реєстраційних даних для входу на сайт.

Передача користувачем своїх логіна і пароля, інших реєстраційних даних третім особам забороняється. У разі втрати логіна, пароля або інших реєстраційних даних, користувач зобов’язується дотримуватися інструкцій, прописаним на сайті для їх відновлення.У разі неможливості відновлення реєстраційних даних згідно з інструкціями, користувач повинен звернутися до адміністрації.

5. Розміщена на сайті інформація (зокрема про товар, його ціну, характеристик, наявності або відсутності, будь-яких інших параметрів) потребує уточнення. Перед оформленням замовлення користувачам рекомендується звернутися до співробітників інтернет-магазину для перевірки відповідності розміщеної інформації. Для цього користувач може:

  • залишити свій контактний телефон для зв’язку при оформленні замовлення;

  • зв’язатися зі співробітниками інтернет-магазину самостійно: https://rc-hobby.com.ua/ua/about/contacts/ 

6. Користувач зобов’язується уважно ознайомитися з цими Правилами. У разі незгоди користувач зобов’язується негайно припинити використання сайту.

7. Адміністрація в будь-який час без повідомлення користувачів може вносити зміни в цю угоду, а також в сервіси, матеріали, інформацію, будь-які інші дані, розміщені на сайті, зокрема щодо ціни товарів, їх наявності або відсутності, інших характеристик.

8. У разі, якщо дані на сайті не відповідатимуть дійсності і користувач, не зробивши заходів для перевірки таких даних, понесе будь-які збитки в зв’язку з цим, зокрема збитки від втрати прибутку, або від переривання ділової активності, інтернет-магазин не несе відповідальності за такі збитки.

9. Користувачі мають право переглядати і завантажувати інформацію і матеріали з сайту тільки для особистого (некомерційного) використання, за умов повного дотримання законодавства в сфері охорони інтелектуальної власності, інших вимог чинного законодавства України.

Заборонено комерційне та/або публічне використання матеріалів, інформації, інших даних, розміщених на сайті. 

Заборонено будь-яке використання матеріалів, інформації, інших даних сайту на інших сайтах без згоди правовласника .

10. Для видачі замовлення одержувачу (Користувачу), останній зобов’язаний пред’явити при отриманні документ, що засвідчує особу (паспорт).

11. Всі можливі суперечки, що випливають з цієї угоди або пов’язані з нею, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

12. Бездіяльність з боку адміністрації сайту в разі порушення будь-ким з користувачів даних Правил не позбавляє адміністрацію сайту права вчинити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів і захист авторських прав які охороняються відповідно до законодавства.

Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цих Правил і безумовно приймає їх.


Получить бонус

Персональный бонус
за регистрацию

получить