Каталог
Оформити замовлення

У Києві на території ВДНГ працює єдиний в Україні RC-трек із газонним покриттям

/upload/uf/7c1/zapyskmodeley.png

200 метрів швидкості та адреналіну траси Eco Track вже чекають на вас! Для популяризації автомодельного спорту з 2018 року передбачено прокат радіокерованих моделей, так що якщо ви ще не зважилися на покупку - саме час «промацати» автомодель і відчути драйв від шалених швидкостей.


Траса була збудована у 2017 і вже тоді приймала Чемпіонат України з автомодельного спорту.

Конфігурація траси – це унікальні для України перешкоди:


  • Стіл із контр-схилом. Цю перешкода модель повинна не просто перестрибнути, а пролетіти довжину столу і приземлитися в схил, а він виходить на перешкоду з повороту, що значно ускладнює завдання пілота! Незважаючи на складність цієї перешкоди, однозначно маса драйву вам забезпечена.
  • Увігнутий стіл з підскоком. Цю перешкода так просто не пройти! Тут пізнається майстерність пілота! Адже це дуже технічна ділянка траси. Необхідно обережно вистрибнути на стіл, приземлитися в ухил на початку столу, щоб набрати динаміку для проїзду по столу, а наприкінці проїзду зістрибнути з невеликого вильоту!

  • Кутові міні-перекоти. Вони можуть здатися простими та маленькими, але це не так! Модель ніколи не долає їх горизонтально, що значно збільшує шанси на помилку. Перевернутися на цій перешкоді простіше і тут немає певної інструкції з проходження. Тим не менш, це дуже складна і водночас цікава перешкода!
  • Виліт-приземлення. Класична перешкода в офф-роад. Виліт викидає модель іноді вище за людський зріст, так що тут важливо вміти керувати машиною в польоті!
Крім цього, варто врахувати, що практично всі перешкоди на трасі – мобільні. Тобто трек легко піддається трансформації, а значить, щоразу ви освоюватимете нові проходи та маневри.

Для власників автомоделей передбачені місячні та сезонні абонементи. Виберіть свій тариф та насолоджуйтесь улюбленим заняттям.

Тарифи

Додаткові послуги траси Ecotrack

Траса Ecotrack в Києві - це розвага та тренування. Навіть якщо у вас поки що немає своєї моделі, але очі вже горять і потримати в руках пульт радіокерування так хочеться!

Що ще пропонує  Ecotrack у Києві:

Прокат автомоделей класу Short Course масштабу 1/10. Досвідчений пілот-інструктор проведе навчання (якщо це необхідно) і за результатами тест-драйву ви вже ганяєте трасою. Автомоделі на електротязі розвивають швидкості до 70 км/год - сплеск адреналіну гарантовано!


Автомоделі Short Course на сайті RC-Hobby

Подарункові сертифікати. Ваш друг фанатіє від RC? Подаруйте йому можливість поганяти справжньою професійною трасою! Подарунковий сертифікат на 1, 2, 3 або 4 заїзди можна купити прямо на треку.

Дні народження та корпоративи. Популярне захоплення не дасть гостям нудьгувати. На території Екотрек можна підготувати банкетну зону та організувати справжні змагання з переможцями та призами.

Виїзний прокат. Послуга для особливих подій: мобільна траса для радіокерованих автомоделей встановлюється в будь-якому місці. Відмінний спосіб привернути увагу.


Траса розташована у лісопарковій зоні за адресою:

м. Київ, пр. Академіка Глушкова, 1, пав. №16 (територія ВДНГ).

Інфраструктура розвинена та продовжує вдосконалюватися: зручний під'їзд на власному автотранспорті чи на метро. Є зони відпочинку та харчування, працюють розваги для дітей та дорослих.Получить бонус

Персональный бонус
за регистрацию

получить